Rrufeja godit anijen kozmike (VIDEO)
Një incident është shënuar gjatë nisjes së anijes hapësinore Soyuz drejt Stacionit Hapësinor Ndërkombëtar.

Në momentin e shkëputjes nga baza ajroreRusi, anija kozmike u godit nga një rrufe, por fatmirësisht nuk pati pasoja dhe vijoi rrugëtimin drejt destinacionit të saj.
Shtuar më 29/05/2019, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori