Rrokulliset nga 300 metra lartësi, shpëton për mrekulli (VIDEO)
Bashkë më një grup ngjitësish një femër është bërë pjesë e ekspeditës, për të pushtuar një maje në Alaskë. Angel Collinson, bëri një hap jo të duhur, i cili e ktheu 300 metra prapa.

Gjatë veprimtarisë së saj ajo ka shkelur në të ashtuquajturën "borë e keqe", që është një shtresë bore, e cila është shkrirë dhe shkëputet lehtë.

Për fat të mirë, ajo nuk ka marrë asnjë lëndim dhe ka arritur të vazhdoi ekspeditën. /albeu.com/
Shtuar më 31/01/2016, ora 13:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori