Rrjedhin "ngjyra ylberi" në ujëvarën Yosemite (VIDEO)
Ujëvara Yosemite në Kaliforni krijon një pamje mahnitëse për personat që kishin fatin të ishin prezent.

Rrezet e para të dritës dhe rrjedha e ujit nga ujëvara Yosemite në Kaliforni formuan një pamje fantastike si në përralla.

Erërat e larta mundësuan që pikat e ujit nga ujëvara të shpërndaheshin dhe të shihet spektri shumëngjyrësh përballë shkëmbinjve.

Fotografi Greg Harlow po priste lindje e diellit kur pikat e ujit të ktheheshin në ngjyrë të kuqe. Ai ishte njëri ndër njerëzit e paktë që mund ta shihnin kët ë pamje të bukur.
Shtuar më 03/06/2020, ora 16:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori