Rritet numri i protestuesve para Kuvendit (VIDEO)
Pëlqej
Dhjetëra protestues janë duke qëndruar para objektit të Kuvendit dhe është duke u diskutuar për Ligjin për Përdorimin e Gjuhëve. Ata po kërkojnë mosmiratimin e këtij ligji, i cili sipas tyre e cenon identitetin maqedonas. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori