"Rritem çdo ditë", modelja e famshme del zhveshur në muajin e fundit të shtatzanisë (VIDEO)
Ashley Graham ka postuar një video krejtësisht e zhveshur, pasi u tha fansave se po ‘rritet çdo ditë’, shkruan TheSun.

Modelja 31-vjeçare njoftoi se po pret fëmijën e saj të par, dhe prej ditësh po i mban të informuar fansat në Instagram.

Së fundi, ylli tronditi ndjekësit e saj kur u zhvesh lakuriq për të treguar ndryshimin në trupin e saj.

Shtuar më 09/10/2019, ora 13:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori