Rrëfehet Anxhela Peristeri: Këngëtaret ofrojnë seks për karrierë (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Anxhela Peristeri ka zgjedhur që të flasë lidhur me një fenomen që ndodh rëndon në Shqipëri, ku këngëtaret ofrojnë diçka në shkëmbim për karrierën e tyre.

Në një intervistë për “InTv”, një nga këngëtaret më të mira të muzikës live, Anxhela Peristeri, ka treguar edhe realitetin e muzikantëve e këngëtareve në Shqipëri.

Sipas saj, persona të ndryshëm, normalisht të pasur, u ofrojnë para në këmbim të seksit këngëtareve, në skenat e ndryshme ku ato këndojnë. Ajo shprehet se vetë, personalisht askush nuk i ka ofruar diçka deri më tani, pasi “çdo njeri e pozicionon vetë veten kundrejt të tjerëve, por në Shqipëri kështu funksionon”. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2016, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.