Rradhë të gjata në vendkalimet kufitare (VIDEO)
Për festat e fundvitit, mërgimtarët ia kanë mësyrë vendlindjes.

Siç mund të shihet në vendkalimet kufitare shihen kolonat e gjata të makinave.

Pritjet më të gjata janë në vendkalimin kufitar Hungari – Serbi dhe Kroaci – Serbi.

Ndërkaq në vendkalimin kufitar Serbi-Maqedoni nuk shihen kolona të gjata.

Kujtojmë që dje shteti helvetik Maqedoninë e Veriut dhe Kosovën i hoqi nga lista e karantinës.

Shtuar më 19/12/2020, ora 18:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori