Rradhë e madhe në Dajt për të parë pak borë (VIDEO)
Temperaturat e ulëta që kanë mbajtur gjatë këtyre ditëve ka bërë që të bjerë borë në qytetet malore të Shqipërisë, nga Veriu në Jug.

Duket se bora e rënë në Dajt i ka bërë kureshtarë kryeqytetasit, të cilët dje dhe sot kanë dashur ta shohin borën.

Për këtë arsye edhe rradha në teleferik gjatë kthimit nga Dajti dje dhe sot, siç e vëreni në foto, ka qenë tejet e madhe. /Albeu.com/
Shtuar më 18/01/2016, ora 22:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori