Romeo dhe Zhulieta përfundojnë në pusetë (VIDEO)
Meksikani që shihni në video meriton vërtet të quhet Romeo edhe pse nuk e ka përfunduar me sukses misionin e tij për të kaluar Zhulietën nga rruga pa u lagur.

Në tentativë për të kaluar të dashurën e tij në krahë nga rruga e cila ishte mbushur me ujë si pasojë e reshjeve të mëdha vajza bashkë me djalin përfunduan në një pusetë të hapur, e cila nuk po vërehej nga uji që kishte mbuluar gjithçka në atë pjesë të rrugës. Por për fat të mirë, ata nuk pësuan ndonjë lëndim. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2013, ora 13:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori