Rita Lati i kthehet të bijës në mes të emisionit: Na çave trapin (VIDEO)
Këtë të mërkurë Roza dhe Rita Lati ishin të ftuara në emisionin "Soiree" me Jonida Shehun, për të treguar se pse deri më tani e kanë refuzuar që t'i drejtohen martesës. Gjatë emisionit, Roza është pyetur se si e ëndërron propozimin ideal për martesë dhe ndërkohë që po tregonte e ëma ka ndërhyrë.

"Do të doja valët e detit, do të doja gjethet e palmave që pushpurisin. Do të doja shampanjë, shalqi, luleshtrydhe...", po tregonte Roza ndërkohë që Rita e ka ndërprerë duke i thënë "Na çave trapin".

Ky moment mes dyshes ka shkaktuar shumë të qeshura në studio dhe si gjithmonë nënë e bijë kanë arritur të tërheqin vëmendjen e të gjithëve.
Shtuar më 27/02/2020, ora 08:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori