Rihanna shkëlqen dhe në futboll (VIDEO)
Rihanna ashtu siç nuk e kemi parë më parë. Të gjithë i njohim aftësitë e saj në muzikë ndërsa në futboll nuk na i merrte mendja se do të ishte kaq e talentuar. Këngëtarja ka marrë pjesë në një ndeshje futbolli me rastin e xhirimieve të filmit fantastiko-shkencorë “Battleship”, i cili do të dalë në kinema më 11 prill.

Rihanna përveç se lufton alienët në film luan dhe futboll duke treguar kështu një anë ndryshe të këngëtares.Shtuar më 27/03/2012, ora 14:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori