Rihanna është shtatzënë? Pas kësaj deklarate fansat janë të bindur që po (VIDEO)
Së fundmi e gjithë vëmendja e internetit është kthyer tek Rihanna.

Pas prezantimit të linjës së të brëndshmeve dhe shfaqjes spektakolare, tani të gjithë mendojnë se këngëtarja është në pritje të ëmbël.

Mbrëmjen e kaluar ajo mori pjesë në shfaqjen ” Essence Diamond Ball” dhe mbajti një fjalim që po çmend fansat.

E veshur me të zeza dhe me barkun pak të fryrë ajo tha: “Unë jam një grua zezake së cilës i dha jetë një grua zezake së ciles i ka dhënë jetë një grua zezake dhe une do i jap jetë një vajze zezake”.

Sipas kësaj deklarate, Rihanna duhet të jetë shtatzënë me të dashurin e saj Hassan Jameel dhe fëmija që po pret është vajzë.
Shtuar më 13/09/2019, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori