Rigerta mbajti të njëjtin fjalim me të qara në mitingun e Partisë Agrare (VIDEO)
Rigerta Loku përloti deputetët por edhe shumë shqiptarë teksa fliste në Kuvend për fshatin dhe nevojën për vëmendje nga qeveria duke u kthyer në shënjestër të opozitës ndërkohë, të cilët i thanë se po aktronte.

Sëfundmi ka dalë një tjetër fjalim i ngjashëm i saj në një aktivitet të Partisë Agrare disa muaj më parë. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2017, ora 15:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori