Reshjet e pandërprera, përmbytet Vlora (VIDEO)
Rreshjet e pandërpreara të shiut orët e fundit në qytetin e Vlorës kanë krijuar probleme në disa akse rrugore. Disa prej rrugëve kryesore të qytetit gjenden tashmë nën ujë.

Ndërkohë probleme ka pasur kryesisht në rrugën “Albano e Romina” zona pranë Kishës, Bulevardi Vlorë-Skele si dhe rruga e Cipajve.

Vlora gjithashtu ka probleme me furnizimin me energji elektrike ku më të theksuara janë në qytetin e Orikumit dhe Vlorës./FAXWEB
Shtuar më 09/11/2019, ora 21:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori