Renovo supërmakina elektrike (VIDEO)
Kjo makinë për shumicën e njerëzve duket si diçka e pamundur, por për Renovo kjo thjeshtë është një makinë perfekte dhe e duhura.

Renovo Coupe justifikon çmimin gjysmë milionësh me 1000 ft-lbs në çiftin rrotullues. Makina Renovo është një makinë elektrike e cila nuk ka nevojë për naftë apo benzinë, ajo arrin një shpejtësi nga 0 në 100 km, në vetëm 3.4 sekonda.

Siç mund të shihet dhe në video kjo është një makinë perfekte dhe ëndrra e secilit. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2015, ora 08:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori