Renato Doko vjen me një klip të ri (VIDEO)
Humoristi Renato Doko sapo ka publikuar klipin e ri të titulluar "Single".

Djaloshi nga qyteti i Pogradecit përveç humorit merret dhe me muzikë, teksa kohët e fundit ka qënë mjaft aktiv.

Muzika është prodhuar nga "Dua Hit", ndërsa kënga është publikuar në kanalin "Arkiva Shqip". /albeu.com./
Shtuar më 13/10/2020, ora 19:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori