Reja e polenit përhap panik në Moskë (VIDEO)
Banorët e Moskës janë trembur nga një re e blertë që mbuloi qytetin ndërsa fenomeni u lidh me ndonjë aksident të mundshëm kimik e deri me shenjat e apokalipsit.

Pas këtij paniku, autoritet ruse nëpërmjet medias qetësuan qytetarët duke sqaruar se si pasojë e motit të nxehtë dhe erës së fortë mbi qytet kishte vërshuar një mjegull prej poleni plepash. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2012, ora 15:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori