Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
Rasheli tregon çunin më të bukur në botë (VIDEO)
Rashel Kolaneci së fundmi është bërë pjesë e “Duplex Show”. Ajo gjithashtu duket se ka marrëdhënie mjaft të mira me kolegët e saj dhe nuk përton here pas here të ndajë me ne momente nga mbrapa skenës.

E tillë ka qenë edhe video-ja e fundit me kolegun e saj Albano Bogdo. Duke se para fillimit të xhirimeve Rasheli i ka bërë një kompliment shumë të sinqertë mjaft të sinqertë: “Me çunin më të bukur në botë”

Albano ka hezituar për një moment, por nuk mund të binte dakord me Rashelin.

“Në univers.., në glob po” ka qenë përgjigja e tij, aspak modeste dhe totalisht origjinale.
Shtuar më 23/02/2019, ora 09:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori