Ramës i “ikën truri” nga Beqaj, ja çfarë i bën karriges së tij (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama ditën e hënë ka qenë në një event me ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Por ato çfarë nuk janë parë nga ky event kanë qenë pikërisht reagimet nervoze të kryeministrit.

Teksa ministri Beqaj fliste, Rama dukej sikur priste me padurim që ai të përfundonte. Kamerat e “Fiks-Fare” kanë fiksuar lëvizjet e kryeministrit, që shfaqet i paduruar dhe shumë i stresuar. Ai nis të luaj dhe të shkundë karrigen e Beqajt./Albeu.com/
Shtuar më 19/01/2017, ora 20:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori