Rama shkon në Kukës i shoqëruar nga qindra forca policie (VIDEO)
Kukësi në shtetrrethim për vizitën e kryeministrit Edi Rama. Qindra forca policore dhe të Gardës së Republikës janë dislokuar në qytetin verior për të siguruar kreun e qeverisë.

Denoncimin e bën vetë ish kryeministri Sali Berisha, i cili publikon edhe pamje nga Kukësi, ku shihet vargu i forcave policore.

Edvin Paniku tmerr nga Kukesi!

Miq, mbi 1000 narkopolice dhe qindra gardiste dynden ne Kukes me mburoja, snajper, helme, gaz, autoblinda, helikoptere e te gjitha mjetet per mbrojtjen e puturembushurit Edvin Kristaq Paniku!”, shkruan ish kryeministri Sali Berisha në postimin e tij.
Shtuar më 25/06/2019, ora 16:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori