Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Rama nuk heq dorë e poston videon: Ja si do t'a mposhtim koronavirusin (VIDEO)
Deri më tani në Shqipëri rezultojnë 55 të prekur nga koronavirusi.

Kryeministri Edi Rama ka postuarFacebook një video të fundit ku tregon se si Shqipëria do të mposhtë koronavirusin.

Rama ka postuar një videoFacebook për të sensibilizuar qytetarët që të zbatojnë këshillat për të fituar luftën me koronavirusin.

"Shikojeni në 80 sekonda se pse strategjia jonë e luftës është e vetmja rrugë për të shpëtuar jetë, e për ta “lodhur” armikun dhe çfarë ndodh, po të dalim rrugëve trimërisht, duke liruar zinxhirin e masave të forta shtrënguese” shkruan Rama. /albeu.com/

Shtuar më 17/03/2020, ora 17:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori