Rama, Meta dhe Nishani i përulen dëshmorëve (VIDEO)
Krerët më të lartë të shtetit ishin sot në mëngjes në Varrezat e Dëshmorëve me rastin e 5 Majit, ditës së dëshmorëve.

Të pranishëm gjatë homazheve ishin Kryeministri Edi Rama, Presidenti Bujar Nishani si edhe Presideni i zgjedhur Ilir Meta.

Krerët e shtetit vendosen kurora dhe vlerësuan gjakun e dëshmorëve në shërbim të atdheut. /albeu.com/
Shtuar më 05/05/2017, ora 10:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori