Rama drejt Fierit? Protestuesit djegin goma në mes të rrugës (VIDEO)
Simpatizantët e PD-së dhe të LSI-së nga Fieri kanë dalë ditën e sotme në protestë duke bllokuar rrugën hyrëse në Roskovec.

Kjo protestë është organizuar për të ndërprerë ardhjen e kryeminsitrit Edi Rama në qytetin e Fierit të cilën vetë ai e kishte njoftuar më parë.

Protestuesit i kanë vënë flakën gomave pranë një karburanti në Roksovec dhe kanë bërë thirrje kundër qeverisë.

"Rama ik" dëgjohen të thonë protestuesit. /albeu.com/

Shtuar më 08/03/2019, ora 10:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori