ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
Rakipi sherr me Ngjelën në TV: Je budalla avokat (VIDEO)
Avokatit Spartak Ngjela dhe gazetarit Ylli Rakipi, kanë kthyer në arenë debati dhe fyerjesh verbale emisionin Dritare të Rudina Xhungës.

Teksa diskutonin për fajet, Rakipi i tha Ngjelës se faji është individuale, dhe se Enver Hoxha arrestoi babanë e tij dhe jo të gjithë familjen e Ngjelës. Kjo e ka prekur avokatin që i është kthyer: "Ti ke ardhur i pirë në emision dhe ke problem disniveli".

"Ti je i çmendur, idiot dhe budalla avokat", i është kthyer Rakipi. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2016, ora 08:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori