E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
Qëllohet me shpullë kandidati socialist për President të Francës (VIDEO)
Ish-Kryeministri dhe kandidati për President të Francës, Manuel Valls është sulmuar në rrugë nga një i ri.

Ai po përshëndeste njerëzit pasi la qytetin e Lamballe, kur njëri prej tyre e goditi ish-kryeministrin, para se të rrëzohej për tokë nga truprojat.

Valls i ka dhënë dorën agresorit, por ai e ka goditur.
Një nga truprojat e kandidatit socialist më pas e ka rrëzuar të riun në tokë.

Kjo nuk është hera e parë që ish-kryeministri sulmohet fizikisht, në dhjetor ai u sulmua me miell në Strasburg. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2017, ora 22:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori