Qeshni me lot, deputetët afrikanë përleshen me karrike me njëri tjetrin (VIDEO)
Një incident politik ka ndodhur në Afrikën e Jugut gjatë debatit për zgjedhjet parlamentare që do të mbahen në vend.

Aty shihen persona të cilët janë mjaftë të nervozuar, dhe kur kanë humbur gjuhën e argumentit, kanë shfaqur gjuhën e forcës, edhe atë me karrige.

Ngjarja ka ndodhur të premten gjatë një debati televiziv mes anëtarëve të partisë Luftëtarët e Lirisë Ekonomike dhe Partia e lokale e qytetit Cape Town.
Shtuar më 07/04/2019, ora 20:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori