Qentë kundër ujkut, kush fiton në këtë betejë?
Lufta ndërmjet ujkut dhe qenit është e njohur qysh moti, si një luftë pa fitues definitiv.

Në videon e mësipërme shihen disa qenë, pesë nga të cilët luftojnë kundër një ujku, i cili nuk dorëzohet dhe iu shpëton.

Megjithatë, qentë në fillim tregohen mjaftë të guximshëm ndaj tij edhe pse ky i fundit me dinakërinë e tij, iu shpëton mbase edhe duke i frikësuar. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2017, ora 19:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori