Qentë heronj shpëtojnë të zotin nga "Mbreti Kobra" (VIDEO)
Thonë se qeni është miku më i mirë i njeriut, e kjo video e vërteton edhe njëherë këtë shprehje.

Një gjarpër, kobra, 2.5 metra i gjatë kishte hyrë në oborrin e një shtëpie në Phitsanoluk të Tajlandës.

Sapo ka parë gjarprin vdekje prurës, pronari i banesës është tmerruar dhe ka lëshuar qentë.

Këta të fundit ia dolën që ët largojnë gjarprin pa pasoja, as për vete, as për gjarprin.
Shtuar më 31/01/2017, ora 16:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori