Qemajl Mustafa pranon sfidën për ti hedhur vetes ujin me akull (VIDEO)
Ish-kryetari i komunës së Gjilanit, Qemajl Mustafa ka pranuar sfidën e dy miqve të tij Drilonit dhe Arrbenit duke nderrmarë aktin simbolik solidarizues për ti hedhur vetes ujin me akull mbi kokë.

Mustafa ka nominuar legjendarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Ramiz Isufin si dhe mikun e tij Xhemajl Salihu. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 14:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori