Qëllohet në këmbë me armë, por i plagosuri vrapon i qetë (VIDEO)
Një konflikt verbal ka përfunduar me plagosjen e një personi në Sidneji të Australisë.

3 persona u gjenden përball një personi tjetër të njohur për policinë.

Njëri nga ta e ka goditur atë me pistoletë në këmbë.

Por pavarësisht plagës, ai ia ka hedhur vrapit me shpejtësi të madhe për të kërkuar ndihmë.

Policia ka thënë se personi është qëlluar nga një distancë e afërt dhe është në gjendje stabile shëndetësore.
Shtuar më 24/07/2019, ora 14:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori