Pyetet për lidhjet politike, vëllai i mafiozit godet gazetarin (VIDEO)

Pëlqej
Një incident i rëndë është filmuar nga kamerat e televizionit kombëtar italian RAI, ku një prej gazetarëve është sulmuar dhunshëm nga i vëllai i Carmine Spada, i dënuar më herët si kreu i një klani mafioz.

Gazetari Daniele Piervincenzi ka pyetur Roberto Spadan rreth lidhjeve politike të të vëllait me të djathtën ekstreme.

Pyetje e cila duket se e ka acaruar atë dhe e ka goditur fillimisht me kokë duke i thyer e pastaj e ka goditur më pas me shkop. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2017, ora 22:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori