Puthje dhe shumë dashuri, Klea uron kështu Elgitin për ditëlindje (VIDEO)
Dita e sotme është shumë e veçantë për producentin Elgit Doda, pasi ai feston ditëlindjen.

Nuk kishte se si në këtë moment special, të mungonte edhe një urim nga partnerja e tij, moderatorja Klea Huta.

Ajo ka publikuar në Instagram një video romantike, ku çifti shfaqen duke përqafuar njëri-tjetrit dhe duke shkëmbyer puthje pasionante.

“Gezuar ditelindjen prodstar, une dhe Krid te duam me shume se jeten tone! Zoti të bekoftë”, ka shkruar Klea përmbi videos.

Shtuar më 16/12/2020, ora 18:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori