Pushimet e ëndrrave, Gjiko dhe Elita "arratisen" me Zërin drejt destinacionit fantastik (FOTO & VIDEO)

Pas koncerteve të shumta të verës, reperi Gjiko ka marrë disa ditë pushimi dhe është nisur së bashku me bashkëshorten e tij, Elitën dhe vogëlushin Zëri jashtë Shqipërisë.

Në profilin e tij në Instagram, Gjiko ka ndarë vazhdimisht me ndjekësit momente gjatë udhëtimit, ku ka filmuar Elitën dhe Zërin të cilët qëndronin pranë tij.

Familja ka mbërritur në Antalya, në Regnum Carya, ku do të kalojnë disa ditë relaksi.

Ata janë akomoduar në dhomën ku do të qëndrojnë, e cila ka një pishinë private në ambientin e jashtëm të saj dhe shumë gjelbërim rreth e rrotull.

Presim që Gjiko dhe Elita të na mbajnë të update-uar me të tjera foto nga pushimet e tyre familjare.

Kujtojmë se ditën e djeshme, reperi na tregoi blerjen e tij të re, e cila ishte një makinë luksoze dhe super e rehatshme, me të cilën do të udhëtojë ngado.


style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.723%;">style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.723%;">


style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.723%;">


style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.723%;">
Shtuar më 04/09/2019, ora 13:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori