Publikohen këngët e Festivalit të RTSH-së, cila ju pëlqen më shumë? (VIDEO)
Janë publikuar sot në Youtube këngët e "Festivalit të 58 të RTSH-së" të cilat po priteshin me padurim nga publiku. Elvana Gjata, Arilena Ara, Bojken Lako, Era Rusi, Stresi dhe Eli Fara, Robert Berisha, Olta Boka, Renis Gjoka, Kastro Zizo, janë vetëm disa prej këngëtarëve që do performojnë këtë edicion.

Festivali i Këngës do të mbahet në datat 19 dhe 20 dhjetor në Pallatin e Kongreseve. Finalja do të mbahet në datën 22 dhjetor ku edhe do të shpallet fituesi që do na përfaqësojë në Eurovision. Më poshtë ju sjellim këngët e publikuara deri tani.

Shtuar më 09/12/2019, ora 13:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori