Psikologia fiksohet me gjykatësin bukurosh nga Tirana: Do e ndaj nga gruaja (VIDEO)
Pëlqej
Një vajzë 24 vjeçare nga Tirana është fiksuar pas një punonjësi në Gjykatën e Tiranës dhe këtë "hall" të sajin ia ka shprehur Aldos në "Aldo Morning Shoë" me shumë zell dhe naivitet duke kërkuar të marrë këshilla.

"Unë jam i fiksuar me të. Wshtë 48 vjeç, kurse unë jam 24 vjeç dhe nuk më tërheqin çunat e rinj sepse janë shumë qumështor. Çfarë problemi ka nëse unë lidhem me të?"., - tha ajo duke marrë përgjigjen e Aldos se mund t'i prishte familjen prokurorit apo gjykatësit që vajza ka fiksim. /albeu.com/

Shtuar më 07/12/2017, ora 12:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori