PROTESTA/ Studenti puth gazetaren në transmetim LIVE (VIDEO)
Për të gjashtën ditë protesta e studentëve ka ngjallur interesin e mediave dhe kanë qënë të shumtë televizionet kombëtare që e kanë raportuar.

Ditën e sotme teksa raporte LIVE zhvillimet nga protesta një prej studentëve i është afruar dhe e ka puthur gazetaren Klesian Omeri të ReportTv.

Një skenë e cila në fakt u ka ndodhur edhe shumë gazetarëve të gjithë botën teksa kanë qenë në raportim LIVE në ngjarje të ndryshme. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2018, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori