Pronari hedh në erë supermarketin (VIDEO)
Pëlqej
Pronari i ketij supermarketi që shihni ne video është akuzuar per zjarrevenie te qellimshme te prones se tij. Chadi Jooma, 36 vjeç, i cili theu të dy këmbët e tij, u plagos rende ne legen, theu qafen dhe pesoi djegie në fytyrë. Megjithese ne keto kushte, atij i eshte refuzuar lirimi me kusht në një seancë qe eshte realizuar nga shtrati i spitalit “Royal North Shore”, pasi u transferua nga Westmead.

Ai u akuzua për shkatërrim të pronës me qëllim, duke rrezikuar edhe jeten, ndersa eshte në paraburgim, ku pritet të paraqitet në Gjykatën Qendrore Lokale. Dyshohet se pronari e ka kryer këtë gjë për të përfituar para nga sigurimet. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2013, ora 12:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori