"Profecia" e Petrit Vasilit për drogën një javë më parë (VIDEO)
Sëfunmdi ka shpërthyer skandali në politikën e Tiranës pas arrestimit të Moisi Habilajt në Itali dhe publikimit të përgjimeve të grupit.

Megjithatë, duket se kjo nuk është aspak e rastësishme apo e paparalajmëruar pasi të gjithë politikanët e lartë të vendit kanë qenë në dijeni të skandaleve, por edhe datës së shpërthimit të tyre.

Një javë më parë, Petrit Vasili do të paralajmëronte në Kuvend zbulimin e dosjeve të mëdha korruptive që sipas tij do të tërhiqnin vëmendje të mëdha.

Për më tepër, ndiqni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2017, ora 15:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori