DENONCIMI/ Si duken parcelat e hashashit në Shkodër (VIDEO)
Ish-kryeministri, Sali Berisha, pak minuta më parë ka shpërndarë një denocnim të ardhur në inboxin e tij ne Facebook.

Sipas Berishës një qytetar nga Shkodra i ka nisur atij një video ku shihet një ndër shumë parcelat e mbjella me hashash në këtë zonë.

"Prodhim i mbarë" lexohet ndër të tjera në statusin e Berishës.

Postimi i Berishës:
Prodhimi i mallit eshte i mbare!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Peshendetje kjo vidio asht nji nder shum parcelat ne gajtan shkoder , ju lutem anonim
Shtuar më 03/03/2019, ora 15:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori