Përleshje midis “të këqijve” dhe “të mirëve” si nëpër filma, në rrugët e Londrës (VIDEO)
Disa pamje të denja për film aksion janë publikuar së fundmi nga mediat angleze.

Bëhet fjalë për një një ngjarje e cila ka ndodhur në rrugët e Londrës.
Një person ka tentuar të ikë nga policia, pasi kishte kryer një veprim joligjor dhe ajo që krijohet më pas është një “betejë” e vërtetë midis policëve dhe të arratisurit.

Që prej publikimit, videoja ka arritur më shumë se 100,000 shikime. /albeu.com/


Përleshje midis “të këqijve” dhe “të mirëve” si nëpër filma në rrugët e Londrës

Shtuar më 14/02/2017, ora 23:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori