Princi dhe Princesha flasin pas dasmës: Ja përshtypjet e të ftuarve për Shqipërinë (VIDEO)
Princi Leka II dhe Princesha Elia Zaharia kanë folur për herë të parë pas dasmës mbretërore që u zhvillua në Pallatin e Brigadave.

Elia rrëfen se ende i duket si një ëndërr, dhe thotë se pavarësisht statusit të ri, ajo nuk do të heqë dorë nga aktrimi. Gjithashtu, princesha tregon se cilët ishin ata që sponsorizuan këtë dasmë madhështore.

Çifti gjithashtu tregon përshtypjet e tyre për dasmën, të ftuarit dhe momentet pikante në këtë rrëfim për Rudina Magjistarin./Albeu.com/
Shtuar më 11/10/2016, ora 20:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori