E FUNDIT/ Gjykata merr vendimin e papritur për banorët e Astirit
Prifti bekon lloton dhe bastexhinjtë, videoja e çuditshme vjen nga Korça (VIDEO)
Një video e çuditshme është duke qarkulluar nga dita e djeshme në rrjetet sociale ku duket një prift, i cili bekon me të gjitha ritet fetare ortodokse një pikë llotosh dhe bastexhinjtë brenda saj në Korçë.

Videoja është e gjatë rreth 1 minut duke në të dëgjohen edhe zërat e të pranishmëve në këtë pikë bastesh që kërkojnë fat në skedinat e tyre.

Megjithatë, nuk dihet nëse ky bekim u ka prirë apo jo atyre për mbarë tek skedinat. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2018, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori