Presidenti që bie në lumë (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Presidenti gjeorgjian Mihail Shaakashvili ka pësuar nga moti i keq në Gjeorgji, duke rënë në ujin e fothtë të një lumi.

Ngjarja ka ndodhur gjatë kohës që Shaakashvili po kthehej nga një vizitë dhe po ecte drejt helikopterit për tu nisur për Tblisi.

Megjithëse, truprojat ishin afër dhe në gatishmëri, ai nuk shpëtoi dot pa u lagur në ujin e ftohtë të lumit.

Shihni videon:

Shtuar më 23/12/2012, ora 12:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.