Prekëse, vallëzimi i fundit i nënës me të birin në dasmën e tij (VIDEO)
Mary Ann Manning ishte në prag të vdekjes, në dasmën e të birit gjeti forcën të ngritët nga karroca e invalidëve, që të vallëzojë me të birin me këngën “Somewhere Over the Rainbow”.

Të pranishmit nuk mundën që ti mbanin dot lotët.

Tri ditë më vonë ajo përfundimisht e humbi luftën me kancerin e gjirit dhe vdes.

“Forca, vendosmëria dhe këmbëngulja e ndihmuan në dëshirën e saj të fundit: që të ngritët dhe të vallëzojë me të birin”, ka thënë familja për "Dublin Patch”.
Shtuar më 22/09/2014, ora 12:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori