Pramje dramatike, leopardi shfaqet nga hiçi dhe sulmon njerëzit (VIDEO)
Një leopard ka sulmuar në mënyrë të papritur një grup njerëzish në Indi duke bërë për spital katër prej tyre.

video është fiksuar momenti kur leopardi shfaqet nga hiçi dhe i sulet turmës që vrapon.

Për fat të mirë, asnjëri prej të dëmtuarëve nuk ka çarje të thella duke i shpëtuar kështu mrekullisht vdekjes. /albeu.com/
Shtuar më 29/12/2018, ora 12:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori