Aulona Musta "përgjon" bashkëshortin gjatë telefonatës: Ka sekrete (VIDEO)

Aulona Musta është gazetarja shqipatre e cila ngre gjithmon polemika nëpërmjet Instagramit.

Shpesh herë gazetarja diskuton çështje sociale me ndjekësit duke kaluar në shumë raste deri në konflikte.

Përveç vajzës së saj protagonist në Instagramin e Aulonës bëhet edhe bashkëshorti i saj.

Pak më parë Aulona ka publikuar video në InstaStory ku pretendon se rregullon flokët si pretekst për të përgjuar telefonatën që po bën bashkëshorti.

Por në fund gazetarja e njohur ka sqaruar gjithçka duke thënë se po e bënte thjesht për një video në Instagram dhe se ajo është shumë dakort edhe nëse burri i saj ka sekrete./albeu.com/

style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.723%;">


style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.778%;">


style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.778%;">
Shtuar më 25/08/2019, ora 15:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori