Polumbarët nxjerrin nga uji trupin e pajetë të 12-vjeçarit në liqenin e Kasharit (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Polumbarët kanë mundur të nxjerrin nga ujërat e liqenitKasharit trupin e 12-vjeçarit">12-vjeçarit të mbytur mesditën e sotme duke luajtur mbi akull.

Djali ishte duke luajtur me të motrën mbi sipërfaqen e ngrirë të liqenit, por thyerja e akullit ka bërë që ai të përfundojë në ujë duke humbur edhe jetën./Albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 16:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}