Politikani italian nuk i trembet koronavirusit: Shikoni vetëm p*rno (VIDEO)
Teksa shumë njerëz janë "zhytur" në panikun e koronavirusit, kritiku i artit dhe politikani italian Vittorio Sgarbi, vazhdon të jetë i bindur se koronavirusi nuk ekziston.

Sipas tij, e gjitha është një rrezik i shpikur dhe që vendimet e qeverisë janë një marrëzi.

Ai është tallur edhe me Presidentin e Republikës që ka thënë se duhet ruajtur qetësia, por nga ana tjetër duhen marrë masa të rrepta. Sa për virologët që kanë dhënë alarmi, Sgarbi nuk përmbahet: Po tallen me ne dhe kanë zbuluar virusin e bythës. Asgjë nuk ka sipas tij.

Sa herë vjen dimri ne ftohemi. Nuk i besoj koronavirusit. Po përpiqen të kalojnë diçka tjetër nga pas. Sigurisht ka ca viruse si zakonisht, por jo të ndërrojmë jetën tonë.

Këshilli i Ministrave? Këshilli i k*qeve. Grisni b*thën! Mbyllni televizorin. Shikoni vetëm Porno! Ka më shumë të vërteta aty – thotë Sgarbi.

Shtuar më 10/03/2020, ora 09:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori