Politikanët shqiptarë të bëjnë kujdes (VIDEO)
Udhëheqësi i një partie në Iran ka pësuar plagë të rënda në kokë pasi u rrëzua në një skenë të improvizuar me lartësi rreth 5 metra gjatë një mitingu parazgjedhor.

Pamjet e servirura nga televizionet lokale tregojnë Imran Khanme me plagë të mëdha në kokë dhe në gjendje të pandërgjegjshme teksa një grup njerëzish e transportonin për në spital. Shpresojmë që kjo gjë të mos ndodhë me ndonjërin nga politikanët shqiptare në këto prag zgjedhjesh. /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2013, ora 16:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori