Politikanët hajdutë të Kosovës kanë bërë pare, kënga që nuk duhet humbur (VIDEO)
Një grup i arshikëve i kanë kushtuar kënge me çifteli hajnisë në Kosovë.

Përmes vargjeve të thurura me rimë ata godasin qeveritarët që janë në krye të shtetit si faktorët kryesorë ndaj varfërisë dhe korrupsionit.


Shtuar më 05/09/2018, ora 13:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori